Aktuality - RSSTOPlistPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení :

Aktuality - RSS


Informace


Přidej RSS Pokud nevíte, co to je, pokusíme se napsat pár informací:

RSS je zkratka z anglicého výrazu “Really Simple Syndication”. Jde o komunikační jazyk jednoúčelově vytvořený pro kontrolu změn na webových stránkách a následné notifikaci uživatele.

Dříve se zasílali emaily s novinkami, dnes se používá RSS, což je modernější a rychlejší.

RSS sleduje plně automaticky změny v kódu RSS kanálu na vámi zadané adrese. Pokud dojde ke změně (tj přibude novinka, dojde k aktualizaci), oznámí vám tuto skutečnost.

Aby jste si mohli procházet novinky ze serverů podporujících RSS musíte mít nainstalovanou tzv. RSS čtečku. To je jednoduchý program, který zajišťuje výměnu informací s RSS kanálem daných webových stránek. Jde zpravidla o velmi malý prográmek (stovky KB), který se používá velmi jednoduše.

Čtečky podporuje vetšina dobrých informačních webů a tak si můžete náš web přidat i tam. Například na webu zpravodajství seznamu, kde si volíte jaké zpravodajství chcete číst si prostě dole, kde najdete přidej adresu RSS zdroje přidáte:

RSS kanál ZaKo-import.cz:

Přidej RSS https://www.zako-import.cz/rss.php

No a pokud jste právě uživateli SEZNAMu nebo Googlu, pak Vám postačí i kliknout na níže uvedenou ikonku a máte zako-import.cz přidaný a je to:

Přidej na Seznam , Přidej na Google

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.