WIFI PTZ IP kamera security alarm 433MHz - Cena: 1290 Kč
TOPlist
WIFI PTZ IP kamera security alarm 433MHz - Cena: 1290 Kč

WIFI PTZ IP kamera security alarm 433MHz - Cena: 1290 Kč
Objednací číslo D1001008 
Výrobce  
Skladem WIFI PTZ IP kamera security alarm 433MHz
Záruka 24 
Běžná cena 1 499,00 Kč
Akční cena ještě: 45 let 32 dnů 8 hodin 44 minut 58 vteřin
Chytrá domácnost a alarmy > ALARM - Zabezpečovací systémy > Ostatní WiFi/GSM Alarm systémy
Vaše cena
1290

Cena: 1 290,00

Pozor: 
Toto není jen APP Wifi IP kamera, ale také může být použita jako základna alarmu, kterou můžete spárovat s více než 50 ks 433 MHz detektorů !!! Tyto detektory najdete v našem sortimentu

funkce
Podpora detekce pohybu. Poté, co je fotoaparát nastaven do režimu ochrany a kamera, nebo jakékoli připojené čidlo 433MHz detekuje narušení hlídaného prostoru, IP kamera spustí alarm, bude pořizovat fotografie (video) a posílat poplachové zprávy do aplikace telefonu. Citlivost detekce pohybu můžete nastavit v aplikaci APP.

popis
Kamera s vysokým rozlišením, 1 milion pixelů displej 
Můžete připojit kameru k wifi síti, nebudete potřebovat kabel 
Kamera nahrává obraz i ve tmě, kdy se zapne IR přísvit a můžete vidět vše i ve tmě 
můžete vložit SD kartu, kam se bude ukládat videozáznam 
stačí pomocí aplikace ovládat kameru otáčet pohled nahoru a dolů,  vlevo a vpravo, také můžete poslouchat  zvuk a oboustranně komunikovat. 
Tato síťová kamera je nejen wifi kamera, ale také alarmová kamera, můžete přidat bezdrátové senzory (detektor otevřených dveří, detektor pohybu, detektor kouře, detektor úniku plynu, detektor úniku vody, atd.)
při poplachu kamery nebo při poplachu bezdrátového senzoru, telefon obdrží alarmovou zprávu a můžete také přijímat e-mail s alarmem a obrázkem narušitele.WIFI PTZ IP kamera security alarm 433MHz

Soubory k produktu nenjsou k dispozici.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.