Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA ZX-G30 white pro Android,iOS - Cena: 2490 Kč
TOPlist
Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA ZX-G30 white pro Android,iOS - Cena: 2490 Kč

Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA ZX-G30 white pro Android,iOS - Cena: 2490 Kč
Objednací číslo D1203010 
Výrobce Tuya 
Skladem Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA ZX-G30 white pro Android,iOS
Záruka 24 
Vaše cena

Dostupnost zboží na dotaz

2490

Cena: 2 490,00

Moderní TUYA alarm systém ZX-G30 s podporou WiFi i GSM sítí. Tento alarm systém lze přípojit k aplikaci TUYA Smart či Smart Life, která podporuje širokou škálu zařízení pro vybavení chytré domácnosti včetně alarmu a kamer. Zprovoznění alarm systému je jednoduché i následné přiřazení zařízení do Vašeho mobilního telefonu (Android i iOS), kterým můžete alarm systém taktéž ovládat. Připojení k mobilnímu telefonu není podmínkou.

TUYA alarm systém Vám po připojení k Vaší wifi síti a spárování s Vaším telefonem pošle upozornění pokud některý z čidel zaznamená pohyb. Upozornění na Váš telefon může alarm systém poslat i pokud zařízení umístíte v oblasti bez WIFI sítě a to tím, že do zařízení vložíte SIM kartu a následně si nastavíte zda chcete aby Vám alarm systém zavolal nebo poslal SMS. Zařízení můžete ovládat mnoha způsoby. Samozřejmostí je ovládání pomocí samotné základny alarm systému, další možností je pomocí Vašeho spárovaného telefonu či základní ovládání (zapnutí, vypnutí či SOS) přiloženým malým dálkovým ovladačem. V aplikaci najdete krom nastavení, spuštění či vypnutí také seznam detekovaných alarmů s přesným časem, kdy k alarmu došlo. Základna alarmu je stejně jako mobilní aplikace a dálkový ovladač vybaven tlačítkem SOS, kterým v případě potřeby spustíte alarm okamžitě. Dále jsou k dispozici dva čipy, kterými po přiložení k základně alarm zapnete či vypnete.

Základna alarmu je schopna rozdělit senzory do tří zón, čímž je umožněno vypínat alarm jen pro jednu zónu (část) střežené oblasti a v další zóně je alarm stále spuštěn. Základna je taktéž vybavena reproduktorem pro zvukový projev při alarmu. Další zařízení (PIR čislo, dveřní/okenní čidlo) jsou již bezdrátové s vlastní baterií.

Základna alarmu, ačkoli se pomocí přiloženého adaptéru napájí přímo ze zásuvky, je vybavená taktéž vlastní baterií pro případ přerušení dodávky elektřiny.  

Veškeré příslušenství v tomto balení je k sobě již spárované a po spuštění jsou spolu okamžitě kompatabilní. Samozřejmě je možno dokoupit další zařízení (PIR čidla atd.), která ale již bude nutno se základnou alarmu spárovat. (Velmi jednoduché).  

Příkon Micro USB adapter 110/220VAC až 5V, 1000mA
Záložní baterie 3,7V, 500mAh dobíjecí lithiová baterie
Spotřeba 55uA
Bezdrátová frekvence 433 MHz
Bezdrátové kódování EV 1527
GSM pásma 850/900/1800/1900 MHz
Wi-Fi pásma RF standard IEEE802.11b/g/n
Teplotní rozsah -10 ℃-55 ℃
Rozsah vlhkosti 80% RH (bez zamrzání)

Obsah balení:
1x Wi-Fi / GSM alarm systém bílá barva
1x Bezdrátový PIR detektor pohybu
1x Bezdrátový detektor dveří / oken
2x Dálkové ovladače
2x RF klíčenka
1x Napájecí adaptér

Video k produktu není k dispozici.

Soubory k produktu nenjsou k dispozici.

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Bezdrátové prostorové PIR čidlo 433MHz, Tuya Alarm

Cena 270,00 Detail produktu

Bezdrátové dveřní a okenní čidlo, 433MHz, Tuya Alarm

Cena 190,00 Detail produktu

Bezdrátový dálkový ovladač, 433MHz, Tuya Alarm

Cena 198,00 Detail produktu

RFID klíčenka, základní plastová, Tuya Alarm

Cena 158,00 Detail produktu


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.