Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA AP-GHAS01 pro Android,iOS - Cena: 1998 Kč
TOPlist
Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA AP-GHAS01 pro Android,iOS - Cena: 1998 Kč

Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA AP-GHAS01 pro Android,iOS - Cena: 1998 Kč
Objednací číslo D1203010 
Výrobce Tuya 
Skladem Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA AP-GHAS01 pro Android,iOS
Záruka 24 
Chytrá domácnost a alarmy > ALARM - Zabezpečovací systémy > Tuya WiFi/GSM Alarm systémy
Vaše cena
1998

Cena: 1 998,00

Moderní TUYA alarm systém AP-GHAS01 s podporou WiFi i GSM sítí. Tento alarm systém lze přípojit k aplikaci TUYA Smart či Smart Life, která podporuje širokou škálu zařízení pro vybavení chytré domácnosti včetně alarmu a kamer. Zprovoznění alarm systému je jednoduché i následné přiřazení zařízení do Vašeho mobilního telefonu (Android i iOS), kterým můžete alarm systém taktéž ovládat. Připojení k mobilnímu telefonu není podmínkou.

TUYA alarm systém Vám po připojení k Vaší wifi síti a spárování s Vaším telefonem pošle upozornění pokud některý z čidel zaznamená pohyb. Upozornění na Váš telefon může alarm systém poslat i pokud zařízení umístíte v oblasti bez WIFI sítě a to tím, že do zařízení vložíte SIM kartu a následně si nastavíte zda chcete aby Vám alarm systém zavolal nebo poslal SMS. Zařízení můžete ovládat mnoha způsoby. Samozřejmostí je ovládání pomocí samotné základny alarm systému, další možností je pomocí Vašeho spárovaného telefonu či základní ovládání (zapnutí, vypnutí či SOS) přiloženým malým dálkovým ovladačem. V aplikaci najdete krom nastavení, spuštění či vypnutí také seznam detekovaných alarmů s přesným časem, kdy k alarmu došlo. Základna alarmu je stejně jako mobilní aplikace a dálkový ovladač vybaven tlačítkem SOS, kterým v případě potřeby spustíte alarm okamžitě. Dále jsou k dispozici dva čipy, kterými po přiložení k základně alarm zapnete či vypnete.

Základna alarmu je schopna rozdělit senzory do tří zón, čímž je umožněno vypínat alarm jen pro jednu zónu (část) střežené oblasti a v další zóně je alarm stále spuštěn. Základna je taktéž vybavena reproduktorem pro zvukový projev při alarmu. Další zařízení (PIR čislo, dveřní/okenní čidlo) jsou již bezdrátové s vlastní baterií.

Základna alarmu, ačkoli se pomocí přiloženého adaptéru napájí přímo ze zásuvky, je vybavená taktéž vlastní baterií pro případ přerušení dodávky elektřiny.  

Veškeré příslušenství v tomto balení je k sobě již spárované a po spuštění jsou spolu okamžitě kompatabilní. Samozřejmě je možno dokoupit další zařízení (PIR čidla atd.), která ale již bude nutno se základnou alarmu spárovat. (Velmi jednoduché).  

Obsah balení:
1x Wi-Fi / GSM alarm systém
1x Bezdrátový PIR detektor pohybu
1x Bezdrátový detektor dveří / oken
2x Dálkové ovladače
1x Napájecí adaptér

Video k produktu není k dispozici.

Soubory k produktu nenjsou k dispozici.

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Bezdrátové prostorové PIR čidlo 433MHz, Tuya Alarm

Cena 276,00 Detail produktu

Bezdrátové dveřní a okenní čidlo, 433MHz, Tuya Alarm

Cena 266,00 Detail produktu

Bezdrátové dálkový ovladač, 433MHz, Tuya Alarm

Cena 198,00 Detail produktu

RFID klíčenka, základní plastová, Tuya Alarm

Cena 158,00 Detail produktu


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.