Pasivní PoE kabel kit - Cena: 99 Kč
TOPlist
Pasivní PoE kabel kit - Cena: 99 Kč

Pasivní PoE kabel kit - Cena: 99 Kč
Objednací číslo D0820251 
Výrobce ZKVision 
Skladem Pasivní PoE kabel kit
Záruka 24 
Kamerové systémy > IP digitální kamerové sety > 6 kamerové
Vaše cena
99

Cena: 99,00

PoE Power Over Ethernet je jednoduchý způsob jak zabezpečit napájení ip kamery. Pasivní PoE využívá volné dráty v Ethernetovém kabelu a po nich posílá napájení zařízení na vzdálený konec. Na krátké vzdálenosti je většinou možné využít napájecí adaptér standardně dodávaný s kamerou, nebo jiným síťovým prvkem, který chceme napájet po ethernetovém kabelu. Jestliže je úbytek napětí na vedení při větších délkách ethernetového kabelu příliš velký, je možné použít jiný výkonnější adaptér tak, aby se tento úbytek eliminoval.

Zapojení pasivního PoE je velmi jednoduché. Na spodní části připojíme ethernetový RJ konektor pasivního PoE do PC, HUBu, nebo Switche a připojíme napájecí adaptér do napájecí zásuvky. Na opačný konec (RJ zásuvka) připojíme ethernetový kabel, který směřuje na vzdálený konec. Na vzdáleném konci připojíme konec ethernetového kabelu do RJ zásuvky a připojíme konektory napájeni a Ethernet do napájeného zařízení. Zařízení je tímto připojené.

Obsah balení:   
1x Splitter PD kabel
1x Injector PSE kabel
Napájecí konektor o průměru: 5.5mm/2.1mm
OEM balení (v igelitovém sáčku) 

Video k produktu není k dispozici.

Soubory k produktu nenjsou k dispozici.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.