WIFI IP kamera ZK-401 2Mpx solární, 4 baterie, P2P App I-cam+/Ubox - Cena: 2990 Kč
TOPlist
WIFI IP kamera ZK-401 2Mpx solární, 4 baterie, P2P App I-cam+/Ubox - Cena: 2990 Kč

WIFI IP kamera ZK-401 2Mpx solární, 4 baterie, P2P App I-cam+/Ubox - Cena: 2990 Kč
Objednací číslo D0812401 
Výrobce SECTEC 
Skladem WIFI IP kamera ZK-401 2Mpx solární, 4 baterie, P2P App I-cam+/Ubox
Záruka 24 
Kamerové systémy > Solární IP kamery P2P
Vaše cena
2990

Cena: 2 990,00

WIFI IP kamera ZK401 2Mpx solární se 4 baterií I-CAM
WIFI IP kamera ZK401 2Mpx solární se 4 baterií I-CAM

  • 2019 Nová generace chytrých solárních kamer. Ultra nízká spotřeba. Záznam obrazu je aktivován až po detekci pohybu v zorném poli PIR čidla. Nová generace WIFI PIR solárních kamer nepotřebuje ke svému provozu elektrickou zásuvku a dokonce se obejde i bez WIFI konektivity.

  • aplikace I-cam+/Ubox

    Jak to funguje? PIR pohybové čidlo monitoruje okolí a v případě pohybu spustí nahrávání obrazu trvající po takovou dobu, dokud bude detekován pohyb. Drtivou většinu času tato kamera jen číhá na pohyb a jelikož PIR senzor spotřebovává pouze zlomek energie, potom může kamera vydržet měsíce provozu na baterie. Kameru napájí 4 články 18650, které dokáží poskytnout energii na 5 až 6 měsíců. Toto číslo se bude lišit podle četnosti pohybů. Pro delší výdrž je na kameře umístěn podpurný solární panel. Mobilní aplikace je sladěná s moderním HW a díky tomu můžete sledovat na kolik procent je baterie nabita.  

    Jelikož kamera obsahuje WIFI konektivitu, můžete sledovat online obraz odkudkoliv z internetu kdykoliv si jen vzpomenete. Bezdrátový modem také umožňuje přepnutí do AP režimu. Například kameru umístíte na zemědělské pole, kde není elektřina ani WIFI. To je opravdu krajní situace. Právě díky AP režimu se stačí přiblížit na desítky metrů s mobilním telefonem a můžete si prohlédnout to, co kamera natočila nebo sledovat online přenos. 

    Solární wifi kamera ZK-401 má rozlišení 2MP Full HD, je vodotěsná, umožňuje obousměrné audio (interkom) a k provozu nevyžaduje stálé napájení z elektrické sítě. Kameru je možné používat i v případě, že není dostuná WIFI síť.

    Nová generace chytrých kamer je šetrná k životnímu prostředí! 

 

 WIFI IP kamera solární s baterií

Soubory k produktu nenjsou k dispozici.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.