O FirměTOPlistPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení :

O Firmě

Import

Společnost ZaKo import s.r.o. vznikla v roce 2015 spojením podnikajících fyzických osob, které podnikají v oblasti obchodu již přes 20let od roku 1991. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností v tomto oboru a nyní se budeme snažit nabídnout našim obchodním partnerům – podnikatelům, prodejcům kvalitní zboží za bezkonkurenční cenu na českém trhu. Naší snahou je zajistit v zahraničí výrobu levného a kvalitního zboží, které pro vás následně importujeme a zajišťujeme distribuci a následný záruční a pozáruční servis po cele České republice. Dále bude našim cílem postupně expandovat na trhy v cele EU.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.