Informace o firměTOPlist
Informace o firmě

Import

Společnost ZaKo import s.r.o. vznikla v roce 2015 spojením podnikajících fyzických osob, které podnikají v oblasti obchodu a velkoobchodu již přes 20let od roku 1990.  Nyní jsme český dovozce a distributor kamerových systémů a digitálních sledovacích zařízení. Nabízíme domácí AHD kamerové sety k jednoduché montáži i velmi kvalitní profesionální produkty vlastní značky. Soustředíme se převážně na individuální přístup k zákazníkovi.Nabízíme, díky úzké spolupráci s výrobním závodem v zahraničí a přímému importu, produkty prověřené kvality za bezkonkurenční ceny. Umíme nabídnout kompletní sety kamerových systému pro snadnou montáž svépomocí i sestavení profesionálního individuálního systému na klíč vč. Montáže. Dbáme na technickou podporu před i po zakoupení našich výrobků. Nabízíme dlohodobou spolupráci prodejcům i montářním firmám, kterým poskytujeme progresivní slevový systém, závislý na obratu.

Pokud máte zájem o vekoobchodní spolupráci, neváhejte nás požádat o podrobnější informace. Pro jednání o VO slevy je nutné poslat identifikační údaje a předpoklad obchodního obratu.

Vzhledem ke spolupráci a podpoře ze strany zahraničního partnera jsme zařadili do prodeje i drobný sortiment, kterým se snažíme zatraktivnit nabídku našeho e-shopu . Zboží vybíráme zodpovědně a vždy si necháme od partnera v zahraničí ověřit kvalitu výrobků, abychom se vyvarovali prodeji nekvalitního zboží, či padělků, na které narazíte v tržnicích, nebo u pochybných prodejců. Spokojený zákazník je náším cílem.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Copyright © 2015 - 2016 ZaKo import s.r.o. Všechna práva vyhrazena.